Jarosław - Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Pożegnanie absolwentów Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.
Jeszcze trzy lata temu wydawało się, że słuchaczy, którzy do nas przyszli czeka długa nauka, tymczasem czas spędzony w naszej szkole minął błyskawicznie, pożytecznie.
Wiele nowych znajomości, miłych relacji, wsparcie nauczycieli, bardzo dobra współpraca z dyrekcją, sekretariatem i ważny etap życiowy zakończony, średnie wykształcenie zdobyte.
Teraz "tylko" Egzamin Maturalny.

Jarosław - Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Przeworsk - Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Matura 2014

Tegoroczni maturzyści mają już za sobą emocje związane z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych. Opinie wychodzących po napisaniu prac były różne. Wyniki poznamy jednak dopiero pod koniec czerwca, więc narazie trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnych  "starciach" z różnymi dziedzinami wiedzy.

Rozstrzygnięcie konkursu !

III EDYCJA KONKURSU "RAZEM RAŹNIEJ" ROZSTRZYGNIĘTA !!!

28.02.2014 r w naszej szkole odbyło się losowanie głównej nagrody (laptop HP) w konkursie "Razem Raźniej".

Konkurs skierowany był do nowo zapisanych jak i obecnych uczniów, którzy przyprowadzili do naszej szkoły nową osobę.

Losowania dokonał ubiegłoroczny zwycięzca naszego konkursu. W tym roku szczęśliwy los należał  do uczennicy kl. III Pani Karoliny Golby

.

Serdecznie gratulujemy !!!

>>Więcej zdjęć w galerii<<

Zakończenie 2014

03.01.2014 r. świętowaliśmy zakończenie nauki jednej z najsympatyczniejszych klas IV ULO i VI LO.Nauka minęła szybko. Był to wspaniały czas, jak mówią dziś już absolwenci "była wspaniała integracja i fajni ludzie". Wielu z nich odbierało nagrody za wyniki w nauce i doskonałą frekwencję. Trudno było się rozstać z nauczycielami, szkołą. W maju czeka ich matura, a my trzymamy za nich kciuki!

Matura 2013 - Jarosław

Zakończenie 2013

26.04.2013 świętowaliśmy kolejne zakończenie roku klas maturalnych. Kiedy dzisiejsi absolwenci rozpoczynali naukę w naszej szkole wydawało się, że czeka ich długa nauka, tymczasem te 2 lata minęły o wiele szybciej niż myśleli. Teraz trochę szkoda, że tak szybko. Zżyli się w klasach do tego stopnia, że z przyjemnością spotykali się poza szkołą, razem organizowali wspólne wypady, imprezy. To dobrze, często przecież właśnie w szkole poznaje się tych najważniejszych przyjaciół na całe życie. Niektórzy nawet polubili przedmioty, które wcześniej wzbudzały u nich mieszane uczucia, będzie im brakować spotkań z nauczycielami, którzy zawsze wspierali ich starania. Większość absolwentów przystępuje do matury, mają zamiar uczyć się dalej w szkołach policealnych i na uczelniach wyższych, a już dziś polecają naszą szkołę swoim bliskim i znajomym. Życzymy powodzenia na maturze, mocno trzymamy kciuki.

Zakończenie roku w Jarosławiu:

Zakończenie roku w Przeworsku:

Rozstrzygnęliśmy w środę 6 marca 2013 nasz konkurs!

Rozdanie  nagród poprzedziło losowanie.
Wszyscy czekali z napięciem na nazwiska zwycięzców.

Zwycięzcami są:

I miejsce - laptop ASUS - Napora Norbert II miejsce - pendrive 16 GB - Lonc Damian III miejsce - pendrive 8 GB - Salem Daniel

Więcej zdjęć w galerii...