Zakończenie 2013

26.04.2013 świętowaliśmy kolejne zakończenie roku klas maturalnych. Kiedy dzisiejsi absolwenci rozpoczynali naukę w naszej szkole wydawało się, że czeka ich długa nauka, tymczasem te 2 lata minęły o wiele szybciej niż myśleli. Teraz trochę szkoda, że tak szybko. Zżyli się w klasach do tego stopnia, że z przyjemnością spotykali się poza szkołą, razem organizowali wspólne wypady, imprezy. To dobrze, często przecież właśnie w szkole poznaje się tych najważniejszych przyjaciół na całe życie. Niektórzy nawet polubili przedmioty, które wcześniej wzbudzały u nich mieszane uczucia, będzie im brakować spotkań z nauczycielami, którzy zawsze wspierali ich starania. Większość absolwentów przystępuje do matury, mają zamiar uczyć się dalej w szkołach policealnych i na uczelniach wyższych, a już dziś polecają naszą szkołę swoim bliskim i znajomym. Życzymy powodzenia na maturze, mocno trzymamy kciuki.

Zakończenie roku w Jarosławiu:

Zakończenie roku w Przeworsku: